Doradca kredytowy ASKO S.A. do Twoich usług

Pomożemy uzyskać kredyt na nowe mieszkanie

Doradca kredytowy Piotr Łapiński
Specjalista ds. kredytów

Piotr Łapiński

Wszystkich tych, którzy chcą kupić nowe mieszkanie i poszukują drogi przez finansowy labirynt zapraszamy do kontaktu z doradcą kredytowym. Doradca finansowy współpracujący z Asko to skarbnica wiedzy, która układa plany i strategie, aby doprowadzić klientów do sukcesu finansowego i celu jakim jest nowe mieszkanie.

Opinie klientów korzystających z kredytu

  • „Wiedza i umiejętności nie tylko oświeciły mnie na temat moich finansów, ale także ułatwiły proces zakupu mieszkania. Pan zawsze był gotowy odpowiedzieć na moje pytania, tłumaczyć zawiłości i dbać o to, aby wybór finansowania był w pełni dopasowany do moich potrzeb.”
    Anna Kowalska inwestorka/manager/mieszkanie 56 m
  • „Wynik tej współpracy był OWOCNY - dzięki wsparciu tego doradcy finansowego, udało mi się w końcu zrealizować plan kupna nowoczesnego mieszkania, które spełniło wszystkie oczekiwania”.
    Piotr Sulko Inwestor/stomatolog/ mieszkanie 47,5 m
  • „Dzięki jego cennym wskazówkom i analizie sytuacji finansowej, udało mi się uzyskać korzystną ofertę kredytową, która pozwoliła mi zakupić kolejne mieszkanie.
    Andrzej Kol Inwestor/przedsiębiorca/ mieszkanie 37 m

Znajdź swoje mieszkanie

Wyszukaj
Deweloper Asko S.A. logo

Szukasz idealnego mieszkania?

Skontaktuj się z nami!

O inwestycji chcesz i musisz wiedzieć więcej? Napisz do nas, zapytaj. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię zagadnienia i rozwiać wątpliwości. Zapraszamy do komunikacji.