Referencje dla firmy

Referencje

BENMAR Sp. z o.o.

Referencje dla ASKO S.A. od firmy Benmar

BENMAR Sp. z o.o.

BENMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Białymstoku przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 117, poświadcza, że ASKO Spółka Akcyjna z siedzibą w Białymstoku przy ul. Brukowej 28 lok. 1, podczas wieloletniej współpracy, wykazała się uczciwością, profesjonalizmem i elastycznością, oraz terminowymi płatnościami wobec naszej Spółki.

Rekomendujemy ASKO Spółkę Akcyjną jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

KAMIR PHU Sp. z o.o.

Referencje dla ASKO S.A. od Kamir

KAMIR PHU Sp. z o.o.

KAMIR PHU Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej 13, poświadcza, że ASKO Spółka Akcyjna z siedzibą w Białymstoku przy ul. Brukowej 28 lok. 1, podczas wieloletniej współpracy, wykazała się uczciwością, profesjonalizmem i elastycznością, oraz terminowymi płatnościami wobec naszej Spółki.

Rekomendujemy ASKO Spółkę Akcyjną jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

KONSORCJUM STALI S.A.

Referencje dla ASKO S.A. od Konsorcjum Stali S.A.

KONSORCJUM STALI S.A.

Niniejszym listem referencyjnym potwierdzam wieloletnią współpracę z firmą Asko S.A. z siedzibą w Białymstoku.

Podczas wieloletniej współpracy w zakresie dostaw stali na potrzeby realizowanych przez Asko S.A. inwestycji firma ta dała się poznać jako solidny, stabilny i rzetelny partner biznesowy.

W ciągu tych minionych lat nasze wzajemne relacje zawsze cechowały się dużym profesjonalizmem – dobrą komunikacją, sprawnością działania, nastawieniem na realizację celów z uwzględnieniem obopólnych korzyści.

AWRUK Sp. z o.o. Sp.k.

Referencje od Klienta - firmy Awruk

AWRUK Sp. z o.o. Sp.k.

Firma AWRUK Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Wschodniej 4 poświadcza, że w ramach prowadzonej działalności zrealizowała na zlecenie ASKO Spółki Akcyjnej z siedzibą w Białymstoku przy ul. Brukowej 28 lok. 1 dostawę i montaż stolarki drzwiowej do szeregu obiektów.

Firma ASKO Spółka Akcyjna podczas współpracy wykazała się profesjonalizmem i partnerskim podejściem do naszej Firmy oraz wywiązała się ze swoich obowiązków, w tym terminowych płatności.

Firma AWRUK Sp. z o.o. Sp. k. rekomenduje ASKO Spółkę Akcyjną przyszłym kontrahentom jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

PRZEDSIĘBIORSTWO WOD-INŻ Sp. z o.o.

Referencje dla ASKO S.A. od przedsiębiorstwo WOD-INŻ

PRZEDSIĘBIORSTWO WOD-INŻ Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO WOD-INŻ SP. Z 0.0. z siedzibą: ul. Modlińska 270, 03-152 Warszawa, potwierdza współpracę z Firmą ASKO S.A. z siedzibą: ul. Brukowa 28 lok. 1, 15-889 Białystok, w ramach której zrealizowaliśmy roboty zabezpieczenia skarp wykopów o wartości 2 319 000,00 złotych netto.

Współpraca z firmą ASKO S.A. każdorazowo przebiegała z poszanowaniem zasad partnerstwa. Kadra techniczna Spółki wykazała się profesjonalizmem oraz dużymi kompetencjami.

Polecamy firmę ASKO S.A. jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Szukasz idealnego mieszkania?

Skontaktuj się z nami!

O inwestycji chcesz i musisz wiedzieć więcej? Napisz do nas, zapytaj. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię zagadnienia i rozwiać wątpliwości. Zapraszamy do komunikacji.