nowe mieszkania Białystok w trakcie budowy

Nowe inwestycje mieszkaniowe

od dewelopera z ponad 20 letnim doświadczeniem

Zobacz inwestycje

Wyszukaj mieszkanie

Wyszukaj mieszkanie

X
Więcej kryteriów
Wyszukaj
X
m2
m2

Nowe inwestycje mieszkaniowe

Nowoczesne inwestycje

  • PRZEMYŚLANE PROJEKTY

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Białymstoku zachęcają elegancją i funkcjonalnością, której nie da się zignorować. Tutaj, każdy centymetr przestrzeni jest starannie przemyślany, aby spełnić wszystkie potrzeby i pragnienia.

  • ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY

Oferujemy wszystko co potrzebne, aby w pełni celebrować każdą chwilę. Kawalerka w Białymstoku staje się własnym królestwem, a luksus apartamentu przekształca się w przytulne schronienie

  • RÓŻNORODNE METRAŻE MIESZKAŃ

Jest w czym wybrać. Oferujemy kawalerki, średnie mieszkania i apartamenty. To kwestia odpowiedniego wyboru, zgodnego z Twoją potrzebą.

Apartamenty inwestycyjne

  • ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Lokalizacja naszej inwestycji to gwarancja nieprzerwanego popytu. Wynajmujący cenią sobie unikalny, krajobraz i możliwość aktywnego wypoczynku.

  • WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

Apartamenty zostały zaprojektowane i wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły. To przyciąga najbardziej wymagających najemców.

  • ROZWIĄZANIA PRO-INWESTYCYJNE

Każdy apartament został zaprojektowany z myślą o inwestorach – łatwość zarządzania, niskie koszty utrzymania, elastyczność w dostosowaniu do różnych celów wynajmu.

Inwestycja Ciepła 38

Mieszkanie na sprzedaż Białystok ciepła 38
Białystok

Inwestycja Ciepła 38

Status: zrealizowane

Nowe inwestycje mieszkaniowe? Białystok we współpracy z Asko oferuje wiele opcji. Jedną z nich jest inwestycja Ciepła 38, w której potencjał budownictwa w stylu eko połączyliśmy z potencjałem miasta. Ta inwestycja to nowatorski projekt w duchu ekologicznym, gdzie królują europejskie rozwiązania: fotowoltaiką, zielony dach, ładowarki do elektrycznych aut, a do tego możliwość wyboru: kawalerka, dwupokojowe, a może apartament. Białystok był gotowy na tego typu budownictwo.

Apartamenty w Mikołajkach

luksusowe apartamenty
Mikołajki

Apartamenty w Mikołajkach

Status: wkrótce w sprzedaży

Zanurz się w luksusie z naszymi apartamentami inwestycyjnymi położonymi w Mikołajkach, u brzegu malowniczego jeziora. Perfekcyjne dla osób ceniących sobie najwyższą jakość i luksusowe udogodnienia. Twoja motorówka znajdzie swoje prywatne miejsce w porcie naszej inwestycji, umożliwiając Ci łatwe wypłynięcie na wody jeziora. Twoje auto elektryczne zawsze będzie gotowe do drogi, dzięki dostępnym na miejscu stacjom ładowania. Stań się częścią elitarnego grona właścicieli, korzystając z luksusu na wyciągnięcie dłoni.

Szukasz idealnego mieszkania?

Skontaktuj się z nami!

O inwestycji chcesz i musisz wiedzieć więcej? Napisz do nas, zapytaj. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię zagadnienia i rozwiać wątpliwości. Zapraszamy do komunikacji.